Firma

Misją Master Telecom jest dostarczanie i rozwijanie nowoczesnych systemów komunikacyjnych i informatycznych, które pomagają w podwyższaniu szybkości, wydajności oraz jakości działań biznesowych firm, dużych przedsiębiorstw i operatorów usług masowych.

Swoje cele Spółka osiąga poprzez skuteczną realizację strategii rozwoju, zaangażowanie liderów oraz dobrą organizację pracy.Polityka Jakości
Dla naszych Klientów:
# jesteśmy otwarci
# dbamy o jakość
# dostarczamy rozwiązania
# jesteśmy elastyczni
Dla naszego Zespołu:
# wyznaczamy konkretne cele
# dzielimy się wiedzą
# nagradzamy wyniki
# dbamy o zdrowie i kondycję
Nasze produkty są:
# innowacyjne
# użyteczne
# wydajne
# niezawodne


KONTAKT

Historia

Spółka Master Telecom rozpoczęła swoją działalność w branży telekomunikacyjnej w 2003 roku. Od 2007 roku Spółka notuje coroczny wzrost obrotów i zatrudnienia. W 2010 roku Master Telecom za dynamikę działania, wyniki finansowe oraz wpływ na wizerunek i rozwój regionu, otrzymał prestiżową nagrodę “Gryf Gospodarczy”. Rozwijane i wdrażane przez Spółkę oprogramowanie otrzymało szereg nagród konkursowych i medali targowych.

Kadra managerska

Spółką Master Telecom kierują managerowie z 15-letnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym. Absolwenci Politechniki Gdańskiej, twórcy pionierskich usług operatorskich, prelegenci na konferencjach, laureaci nagród, eksperci i liderzy w swoich dziedzinach.

# Jacek Tomaszewski, CEO
# Marcin Prochera, CTO
# Łukasz Giermek, SSO
# Jarosław Mężyk, R&D


Zespół

Specjaliści Master Telecom to ludzie, których łączy zaangażowane i pasja do realizacji odważnych przedsięwzięć. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników jesteśmy w stanie skutecznie sprostać każdemu wyzwaniu. Nasze sukcesy opieramy na kreatywności, dobrej atmosferze pracy i satysfakcji z osiąganych celów.


KARIERA

Partnerzy

Master Telecom jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, w którym mieści się Dział Badań i Rozwoju Spółki. Jesteśmy członkiem Pomorskiego Klastra ICT. Mamy status certyfikowanego Select Partnera Cisco. Współpracujemy z SGS w obszarze szkoleń i certyfikacji systemów zarządzania jakością.